Филтри -

Градежни машини TAMROCK од Европа

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TAMROCK: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење TAMROCK Ranger 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 2800 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
39.181 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 1999 Километража 6749 м/ч Сила 108 kW
Норвешка, HEIMDAL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.720 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1996 Километража 6503 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила 228 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1991 Километража 7800 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
аукција 39.700 €
Машина за дупчење
Година 01/1998 Километража Сила
Словачка, Žilina-Závodie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража Сила 309 кс
Полска, Łapy
машина за дупчење TAMROCK Para 360  Boomer / Tunnelbohrgerät
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 07/2008 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, Genas
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1983 Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Машина за дупчење
Година 01/1998 Километража 1776 м/ч Сила 90 кс
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006-01-01 Километража 3833 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006-01-01 Километража 2977 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се