Филтри -

Градежни машини Schwing од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Schwing од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
495.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 03/2023 Километража 9500 км Сила
Турција
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
пумпа за бетон Schwing  на шасија Mercedes-Benz 2641
1
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Пумпа за бетон
Година 02/2004 Километража 482000 км Сила
Турција, Yenisehir
Контактирајте го продавачот
1.111 €
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.025 €
Пумпа за бетон
Модел HB62K
Година 2019 Километража 15000 км Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се