Филтри -

Градежни машини SKYJACK од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SKYJACK од Полска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.799 € PLN 35.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 270 кг
Година 2018 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
6.930 € PLN 31.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 408 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.930 € PLN 31.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 408 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
8.668 € PLN 39.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 317 кг
Година 2018 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
4.323 € PLN 19.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 408 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
5.627 € PLN 25.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 317 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
18.660 € PLN 85.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 681 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
14.100 € PLN 64.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 11.7 м Носивост 454 кг
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
16.050 € PLN 73.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 681 кг
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
9.755 € PLN 44.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м Носивост 681 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
7.386 € PLN 34.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 12.5 м Носивост 681 кг
Година 2008 Километража 860 м/ч Сила
Полска, Parchatka
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 53.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
6.952 € PLN 32.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 17.24 м Носивост 680 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9 м Носивост 454 кг
Година 1996 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се