Филтри -

Градежни машини SIMEX од Италија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SIMEX од Италија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Тренчер
Година 2015 Километража 200 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Тренчер
Година 2003 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Тренчер
Година 2014 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Фреза за асфалт
Година 1997 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Тренчер
Година 2019 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Друга градежна машина
Година 2019 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2017 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Тренчер
Година 2015 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
мини багер SIMEX TFC50 мини багер SIMEX TFC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 2020 Километража Сила
Италија, Roma
вибро плоча SIMEX PV300 вибро плоча SIMEX PV300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2020 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се