Филтри -

Градежни машини SANROCK

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANROCK: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,86 €
Машина за дупчење
Година 2020 Километража Сила 65 kW
Кина, Shanghai
нови машина за дупчење SANROCK 250m нови машина за дупчење SANROCK 250m нови машина за дупчење SANROCK 250m
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Кина, shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 2
Година 2021 Километража Сила 120 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.900 US$ EUR ≈ 21.400 €
Машина за дупчење
Година 2020 Километража Сила 15 kW
Кина, Shanghai
нови машина за дупчење SANROCK 200m FY200y Hydraulic Crawler DTH and Rotary Water Well Drilling нови машина за дупчење SANROCK 200m FY200y Hydraulic Crawler DTH and Rotary Water Well Drilling нови машина за дупчење SANROCK 200m FY200y Hydraulic Crawler DTH and Rotary Water Well Drilling
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 07/2021 Километража Сила
Кина
нови машина за дупчење SANROCK SR200 SR300 SR400  200m 300m 400m нови машина за дупчење SANROCK SR200 SR300 SR400  200m 300m 400m нови машина за дупчење SANROCK SR200 SR300 SR400  200m 300m 400m
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,86 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.480 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила 120 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила
Кина
нови машина за дупчење SANROCK 350m FY350 нови машина за дупчење SANROCK 350m FY350 нови машина за дупчење SANROCK 350m FY350
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 17.100 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила 180 кс
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
35.500 US$ EUR ≈ 30.510 €
Машина за дупчење
Година 2020 Километража Сила 160 кс
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се