Филтри -

Градежни машини PTC од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PTC: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2013 Километража Сила 1096 кс
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2001 Километража 3937 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
29.450 € GBP 25.000 GBP
Машина за набивање столбови
Година 1987 Километража 1378 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
29.450 € GBP 25.000 GBP
Машина за набивање столбови
Година 1989 Километража 1930 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
31.210 € GBP 26.500 GBP
Машина за набивање столбови
Година 1995 Километража 759 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за набивање столбови PTC 25 машина за набивање столбови PTC 25 машина за набивање столбови PTC 25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1998 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
машина за набивање столбови PTC 16 HFV машина за набивање столбови PTC 16 HFV машина за набивање столбови PTC 16 HFV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2011 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
295.000 US$ EUR ≈ 255.100 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 8400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се