Филтри -

Градежни машини ORMIG

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ORMIG: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка ORMIG 25 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 12.7 м Дофаќач 7.7 м Брзина 10.34 км/ч
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
автодигалка ORMIG 25TT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 22.5 м Носивост 25000 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Марка на кран Ormig Дофат на стрела 13 м Носивост 25000 кг
Година 2007 Километража Сила 36 кс
Полска, Polkowice
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Автодигалка
Година 1998 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 11 м Носивост 16000 кг
Година 2009 Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
автодигалка ORMIG 25 tmE автодигалка ORMIG 25 tmE автодигалка ORMIG 25 tmE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13 м Носивост 25000 кг
Година 2007 Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1985 Километража Сила
Италија, Roma
нови автодигалка ORMIG 16 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 7 м
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 50/55 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 9 м Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила 286 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 35 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 8.5 м Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила 182 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 20/25 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13 м Дофаќач 7.7 м Брзина 27.5 км/ч
Година Километража Сила 145 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 75 tm нови автодигалка ORMIG 75 tm
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 16.5 м Дофаќач 10.5 м
Година Километража Сила 326 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 10 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 10 м Дофаќач 6.33 м
Година Километража Сила 32.63 кс
Италија, San Paolo BS
нови мини кран ORMIG 16 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 7 м
Година Километража Сила 101 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13 м Дофаќач 1.5 м Носивост 40000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се