Филтри -

Градежни машини New Holland од Финска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Градежни машини New Holland од Финска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 13051 м/ч Сила
Финска, Pello
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 7500 м/ч Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 6600 м/ч Сила
Финска, Mäntsälä
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 6830 м/ч Сила
Финска, Rauma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 11600 м/ч Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 16318 м/ч Сила
Финска, Loviisa
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 20000 м/ч Сила
Финска, Kouvola
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11690 м/ч Сила
Финска, Juva
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи