Филтри -

Градежни машини NEW HOLLAND од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини NEW HOLLAND од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража 7089 м/ч Сила
Украина
булдожер NEW HOLLAND D 180 булдожер NEW HOLLAND D 180
2
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.610 €
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 05/2008 Километража 7100 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2011 Километража 6600 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 9500 м/ч Сила
Украина, Хустський район
Контактирајте го продавачот
34.960 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10750 м/ч Сила
Украина, Киев
натоварувач со тркала NEW HOLLAND W 190 C натоварувач со тркала NEW HOLLAND W 190 C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Украина
грејдер NEW HOLLAND F 156.7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 37 км/ч
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража 7089 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1500 кг
Година 2012 Километража 3548 м/ч Сила
Украина, Житомир
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се