Филтри -

Градежни машини MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Градежни машини MAN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 442000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Effer 250 Radio Висина на подигање 16 м
Година 06/2006 Километража 1000000 км Сила
Унгарија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18950 кг
Година 2018 Километража 136998 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 188000 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
82.550 € PLN 356.500 PLN
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 17730 кг
Година 2015 Километража 254900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
107.395 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 20350 кг
Година 2018 Километража 145030 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 10545 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Автодигалка
Година 2002 Километража 265000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража 265000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2000 Километража 91000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 420907 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.850 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1997-07 Километража 312000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел Bison-Palfinger TKA-47 Висина на подигање 47 м
Година 2005 Километража 180000 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 24 м Носивост 6200 кг
Година 2002 Километража 21000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1999-03 Километража 569227 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-08 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.090 € HUF 13.800.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 35 м
Година 1996 Километража 230723 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WT530
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
134.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 240673 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.440 € HUF 4.500.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 193939 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
81.370 € HUF 32.000.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел HK 28 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 25.3 м Капацитет на крајот на стрелата 32 т
Година 1990 Километража 238291 км Сила
Унгарија, Hajdúszoboszló
Контактирајте го продавачот
60.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016-10 Километража 127000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2004 Километража 465729 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 2816 Висина на подигање 28 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 58000 км Сила
Унгарија, Keszthely
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се