Филтри -

Градежни машини LINK-BELT

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LINK-BELT: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 1993-01-01 Километража 15009 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
автодигалка LINK-BELT HC 248H автодигалка LINK-BELT HC 248H автодигалка LINK-BELT HC 248H
3
Контактирајте го продавачот
123.500 US$ EUR ≈ 109.400 €
Автодигалка
Дофаќач 33 м Носивост 200 кг
Година 1992 Километража 6000 км Сила
САД, Hanover
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1972 Километража Сила
Грција, Sindos, Gr57300
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1979 Километража Сила
Грција, Sindos, Gr57300
кран гасеничар LINK-BELT 1981 кран гасеничар LINK-BELT 1981
2
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 88.600 €
Кран гасеничар
Година Километража 26000 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 40000 кг
Година 1976 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 04/1989 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
кран гасеничар LINK-BELT LS-98
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1970 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
автодигалка LINK-BELT HTC 8640HL автодигалка LINK-BELT HTC 8640HL автодигалка LINK-BELT HTC 8640HL
3
Контактирајте го продавачот
92.500 US$ EUR ≈ 81.950 €
Автодигалка
Модел HTC 8640HL Дофаќач 32 м
Година 2001 Километража Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 75000 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
кран гасеничар LINK-BELT LS108B
1
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 18 м Носивост 41000 кг
Година 1984 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 55000 кг
Година 1990 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 14 м Носивост 30000 кг
Година 1985 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 199.300 €
Автодигалка
Модел LİNK BELT HC-218A Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 27 м Дофаќач 23 м Носивост 100000 кг
Година 07/1988 Километража 16020 м/ч Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се