Филтри -

Градежни машини KUBOTA од Кина

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

129 огласа: Градежни машини KUBOTA од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Мини багер
Година 2017 Километража 2780 м/ч Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.150 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
мини багер KUBOTA KX135 мини багер KUBOTA KX135 мини багер KUBOTA KX135
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.970 €
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.970 €
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Мини багер
Година 2018 Километража 2780 м/ч Сила
Кина
мини багер KUBOTA KX165 мини багер KUBOTA KX165 мини багер KUBOTA KX165
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Багер гасеничар
Година 05/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.580 €
Мини багер
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.300 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.620 €
Мини багер
Година 2018 Километража 686 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.460 €
Мини багер
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 10.860 €
Мини багер
Евро Euro 3
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.600 US$ EUR ≈ 8.836 €
Мини багер
Година Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.620 €
Мини багер
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.204 €
Мини багер
Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.010 €
Мини багер
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.204 €
Мини багер
Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.190 €
Мини багер
Носивост 1700 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.570 €
Мини багер
Носивост 3000 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai