Филтри -

Градежни машини JLG од Норвешка

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини JLG од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 2048 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.19 м
Година 2016 Километража 106 м/ч Сила
Норвешка, Moss
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 € NOK 269.000 NOK
Телескопска дигалка
Година 2014 Километража 3884 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16.09 м
Година 2016 Километража 1291 м/ч Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.46 м
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008 Километража 3816 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 360 кг
Година Километража 3550 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 3816 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9.92 м
Година 2017 Километража 45 м/ч Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 43.3 м
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 23 м
Година 2006 Километража 3707 м/ч Сила
Норвешка, Moss
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се