Филтри -

Градежни машини ITECO

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ITECO: 45 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 545 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 568 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 9 м
Година 2007 Километража 2672 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 885 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 714 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2013 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 11.3 м Носивост 220 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 11.3 м Носивост 220 кг
Година 2009 Километража 647 м/ч Сила 46.3 кс
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2008 Километража 717 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 2013 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 318 кг
Година 2011 Километража 888 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
ножична платформа ITECO IG 8150 ножична платформа ITECO IG 8150
2
Контактирајте го продавачот
15 € / смена Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 465 кг
Година 1999 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 822 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 838 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 946 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се