Филтри -

Градежни машини ISOLI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ISOLI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа ISOLI PSF 25/2-TJZ - 25 metri возило со дигалка со корпа ISOLI PSF 25/2-TJZ - 25 metri возило со дигалка со корпа ISOLI PSF 25/2-TJZ - 25 metri
3
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 17 м
Година 2000 Километража 93000 км Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26.5 м Дофат на стрела 16 м Носивост 250 кг
Година 1992 Километража 20500 км Сила
Италија, FANO
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се