Филтри -

Градежни машини Haulotte од Литванија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Haulotte од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 10722 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2007 Километража 454 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Телескопска дигалка
Година 2010 Километража 2900 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се