Филтри -

Градежни машини HOLLAND LIFT од Европа

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOLLAND LIFT: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1992 Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2006 Километража Сила
Словенија, Ljubljana
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1994 Километража 403 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2011-01-01 Километража 1150 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9.9 м
Година 2010 Километража 409 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2008 Километража 840 м/ч Сила
Обединето Кралство, Wellingborough
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 1109 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 1033 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 18.5 м
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 21.5 м
Година 2000 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 750 кг
Година 2002 Километража 643 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2007 Километража 4135 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се