Филтри -

Градежни машини HIDROMEK од Украина

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HIDROMEK од Украина: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7920 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
54.300 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6680 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
47.334 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 202 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Сила 162 кс
Украина, Харьков
нови багер-натоварувач HIDROMEK HMK 102 B ALPHA нови багер-натоварувач HIDROMEK HMK 102 B ALPHA нови багер-натоварувач HIDROMEK HMK 102 B ALPHA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила 100 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Брзина 32 км/ч
Година 2021 Километража Сила 123 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 172 кс
Украина, Харьков
нови багер гасеничар HIDROMEK HMK 370LC LR нови багер гасеничар HIDROMEK HMK 370LC LR нови багер гасеничар HIDROMEK HMK 370LC LR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 268 кс
Украина, Харьков
нови натоварувач со тркала HIDROMEK 640 WL нови натоварувач со тркала HIDROMEK 640 WL нови натоварувач со тркала HIDROMEK 640 WL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 8507 кг Брзина 37 км/ч
Година 2021 Километража Сила 324 кс
Украина, Харьков
нови багер гасеничар HIDROMEK 490 LC HD нови багер гасеничар HIDROMEK 490 LC HD нови багер гасеничар HIDROMEK 490 LC HD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 268 кс
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се