Филтри -

Градежни машини HIDROMEK од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HIDROMEK од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.440 € PLN 135.000 PLN
Багер гасеничар
Година 03/2012 Километража 8860 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
25.080 € PLN 115.000 PLN
Багер гасеничар
Година 02/2011 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.980 € PLN 220.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила 163 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
28.330 € PLN 129.900 PLN
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9281 м/ч Сила
Полска, Karczew
Контактирајте го продавачот
42.530 € PLN 195.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 8000 м/ч Сила 163 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
56.710 € PLN 260.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8000 м/ч Сила 163 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
46.950 € PLN 215.300 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Suchy Las
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се