Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Полска

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Полска: 72 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.080 € PLN 69.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 8.45 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 3180 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
12.920 € PLN 59.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 25.3 м Дофат на стрела 16.9 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 5126 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.567 € PLN 11.900 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 4 м Носивост 180 кг
Година 2007 Километража 113 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
16.370 € PLN 75.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.65 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
16.370 € PLN 75.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.65 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 18.2 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3791 м/ч Сила
Полска, Mikołów
ножична платформа HAULOTTE Compact 12 DX ножична платформа HAULOTTE Compact 12 DX ножична платформа HAULOTTE Compact 12 DX
3
Контактирајте го продавачот
7.657 € PLN 35.500 PLN
Ножична платформа
Година 2004 Километража Сила
Полска, Chełmiec
Контактирајте го продавачот
11.650 € PLN 54.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 12 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Młodoszowice
Контактирајте го продавачот
11.650 € PLN 54.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 554 м/ч Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
23.700 € PLN 109.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 24.6 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража Сила 42 kW
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.5 м
Година 2007 Километража 1717 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 32.2 м Носивост 250 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rzeszow
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE Transport maszyn. Zadzwoń 577. 011. 156. Liczymy w jedną stronę
1
Контактирајте го продавачот
15.080 € PLN 69.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.1 м Дофат на стрела 8.35 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Skawina
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се