Филтри -

Градежни машини GINAF од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини GINAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 15770 кг
Година 2012-10-11 Километража 251280 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 31006 кг
Година 1997-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 35190 кг
Година 01/2009 Километража 336984 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2003 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 03/2005 Километража 272736 км Сила
Литванија, Plungė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се