Филтри -

Ножични платформи Genie

Резултати од пребарување: 824 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

824 огласа: Ножични платформи Genie

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.643 € GBP 3.950 GBP
Носивост 227 кг Работна висина на подигање 7.8 м
Година 2015 Километража 245 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 2385 м/ч Сила
Чехија, Vratimov
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 500 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 680 кг Висина на подигање 13.1 м Работна висина на подигање 15.1 м
Година 2011 Километража 1823 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 12 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Osimo
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2016 Километража 1892 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2015 Километража 2124 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 421.8 м
Година 2014 Километража 421 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Висина на подигање 490.8 м
Година 2014 Километража 490 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Висина на подигање 14 м
Година 2016 Километража 1139 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
16.450 €
Висина на подигање 15 м
Година 2007 Километража 3001 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Висина на подигање 14 м
Година 2016 Километража 1322 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
8.672 € PLN 36.900 PLN
Носивост 454 кг Висина на подигање 7.9 м Работна висина на подигање 9.8 м
Година 2014 Километража 249 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Носивост 227 кг
Година 2014 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Носивост 680 кг
Година 2008 Километража 2511 м/ч Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.9 м
Година 2020 Километража Сила
Данска, Rødovre
Контактирајте го продавачот
аукција 95,32 € SEK 1.100 SEK
Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 373 м/ч Сила
Шведска, Höllviken
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 438 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
7.027 € PLN 29.900 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.87 м
Година 2015 Километража 102 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Носивост 227 кг Висина на подигање 9.92 м
Година 2018 Километража 194 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража 518 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Висина на подигање 8 м
Година 2006 Километража 297 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 8 м
Година 2013 Километража 460 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
ножична платформа Genie 12 M
1
Контактирајте го продавачот
282,10 € GBP 240 GBP
Носивост 454 кг Висина на подигање 12 м
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 680 кг Висина на подигање 16 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2011 Километража 2020 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 824 огласа
Прикажи