Филтри -

Градежни машини GINAF

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Градежни машини GINAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 29500 кг
Година 04/2003 Километража 260000 км Сила
Полска, Nowy Witoszyn
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Носивост 3660 кг
Година 1995-06-21 Километража 471599 км Сила
Холандија, Veendam

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 300000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.180 € PLN 107.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел PT 165 Дофат на стрела 9 м
Година 2011 Километража 39150 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2017 Километража 139 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stockport
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
48.670 € COP 214.500.000 COP
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Колумбија, Manizales
Контактирајте го продавачот
60.010 € COP 264.500.000 COP
Мини багер
Година 2020 Километража 1300 м/ч Сила
Колумбија, Manizales
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 8500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3285 м/ч Сила
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Мини багер
Година 02/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Багер гасеничар
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
багер гасеничар Komatsu pc300-7 багер гасеничар Komatsu pc300-7 багер гасеничар Komatsu pc300-7
3
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6100 кг
Година 01/2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи