Филтри -

Градежни машини FIORI

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIORI: 65 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014 Километража 2450 м/ч Сила 83 kW
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
FIORI
16 ч.
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1989 Километража 3000 м/ч Сила
Италија, Bergamo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2019 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2022 Километража Сила 112 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014 Километража 2450 м/ч Сила 83 kW
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила 82.5 kW
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
80.416 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража 3 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2019 Километража 1140 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2019 Километража 1140 м/ч Сила 55.4 kW
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Украина, Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се