Филтри -

Градежни машини FAI од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FAI: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 4226 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Багер-натоварувач
Година 1993 Километража 13855 м/ч Сила
Португалија, LISBOA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Багер-натоварувач
Година 1995 Километража 5035 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Багер-натоварувач
Година 1989 Километража 4826 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Мини натоварувач
Година 2005 Километража 2289 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 25.6 км/ч
Година 1986 Километража 6147 м/ч Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 01/1998 Километража 5489 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Мини натоварувач
Година 1997 Километража 1500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1979 Километража 5199 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 05/1989 Километража 8000 м/ч Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Багер-натоварувач
Година 1992 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Багер-натоварувач
Година 1990 Километража Сила
Италија, Roma
багер-натоварувач FAI SYNTHER 698 багер-натоварувач FAI SYNTHER 698 багер-натоварувач FAI SYNTHER 698
3
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се