Филтри -

Градежни машини Demag од Холандија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

25 огласа: Градежни машини Demag од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Demag AC 220-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 78 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2018 Километража 19000 км Сила
Холандија
автодигалка Demag AC 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2007 Километража 102106 км Сила
Холандија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 67 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
139.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 02/2003 Километража 175256 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC 25 Висина на подигање 25 м Брзина 80 км/ч
Година 1999 Километража 228000 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
автодигалка Demag AC 40-1 City
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофаќач 14 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2006 Километража 96000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1999 Километража 147000 км Сила
Холандија, Made
автодигалка Demag AC 80-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 17 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2004 Километража 15829 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 250000 кг
Година 1975 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
182.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 13000 кг
Година 2003-01-01 Километража 64200 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Портален кран
Година Километража Сила
Холандија, Jonkerslan
кран гасеничар Demag CC-300 кран гасеничар Demag CC-300 кран гасеничар Demag CC-300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100 кг
Година 10/2003 Километража 203229 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100 кг
Година 01/2003 Километража 203229 км Сила
Холандија, Hedel
автодигалка Demag AC 30 City
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Дофаќач 1.2 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 2008 Километража 108000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC200/1
Година 04/2006 Километража 165127 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 84 м Дофаќач 84 м Носивост 600000 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 10899 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Брзина 80 км/ч
Година 2008 Километража 165000 км Сила
Холандија, Made
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC50/1
Година 10/2003 Километража 243632 км Сила
Холандија, Wijchen
автодигалка Demag AC 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 90 м Капацитет на крајот на стрелата 700 т
Година 2005 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м
Година Километража 83087 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 119533 км Сила
Холандија, Velddriel
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи