Филтри -

Градежни машини DYNAPAC од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини DYNAPAC од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 05/2010 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
мини валјак за асфалт DYNAPAC CC222 мини валјак за асфалт DYNAPAC CC222 мини валјак за асфалт DYNAPAC CC222
3
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2002 Километража 7291 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 36.370 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 1950 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
2.337 € / месец
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1980 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1155 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
25.470 € UAH 1.044.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 7291 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Львів
валјак со гуми DYNAPAC CP 274
1
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Валјак со гуми
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
46.800 € Со вклучен ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2010 Километража 5412 м/ч Сила
Украина, Житомир
валјак за асфалт DYNAPAC CC324HF валјак за асфалт DYNAPAC CC324HF
2
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.840 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 955 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
асфалт павер гасеничар DYNAPAC F141C асфалт павер гасеничар DYNAPAC F141C асфалт павер гасеничар DYNAPAC F141C
3
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 94.460 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 8024 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
валјак за асфалт DYNAPAC CC-142 валјак за асфалт DYNAPAC CC-142 валјак за асфалт DYNAPAC CC-142
3
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.280 €
Валјак за асфалт
Година 2000 Километража 1870 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
валјак за асфалт DYNAPAC CP224 валјак за асфалт DYNAPAC CP224 валјак за асфалт DYNAPAC CP224
3
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.890 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 2674 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
мини валјак за асфалт DYNAPAC CC1200 мини валјак за асфалт DYNAPAC CC1200
2
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.170 €
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 2011 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2002 Километража 5909 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
25.470 € UAH 1.044.000 UAH
Мини валјак за асфалт
Година 2002 Километража 7291 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Львів
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се