Филтри -

Градежни машини DST-Ural

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DST-Ural: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за положување цевки DST-Ural ТГ12.25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила 180 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила 180 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
нови булдожер DST-Ural D15 нови булдожер DST-Ural D15 нови булдожер DST-Ural D15
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 340 кс
Русија, Москва
нови булдожер DST-Ural  D12 Болотоход нови булдожер DST-Ural  D12 Болотоход
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила 412 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
нови машина за положување цевки DST-Ural Трактор D9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила 180 кс
Русија, Москва
нови булдожер DST-Ural  D10 Лесной (ЯМЗ-536)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила 330 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 412 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 180 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 180 кс
Русија, Москва
нови булдожер DST-Ural D10 для полигонов ТБО нови булдожер DST-Ural D10 для полигонов ТБО нови булдожер DST-Ural D10 для полигонов ТБО
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се