Филтри -

Градежни машини DRESSTA од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини DRESSTA: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2007 Километража 3600 м/ч Сила 381 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
аукција 27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 01/2006 Километража 13000 м/ч Сила 409 кс
Словачка, Košická Polianka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
59.850 € PLN 274.500 PLN
Булдожер
Година 2015 Километража 2630 м/ч Сила
Полска, Stara Wieś
Контактирајте го продавачот
50.150 € PLN 230.000 PLN
Булдожер
Година 2012 Километража 400 м/ч Сила 104 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Носивост 100000 кг
Година 1997 Километража Сила 255 kW
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2010 Километража 3785 м/ч Сила 160 кс
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2012 Километража 355 м/ч Сила 93 кс
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
35.600 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2006 Километража 14471 м/ч Сила 165 кс
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 11.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 5068 м/ч Сила
Полска, Dobre
Контактирајте го продавачот
106.600 € PLN 489.000 PLN
Булдожер
Година 2014 Километража 4490 м/ч Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
49.050 € PLN 225.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 5450 м/ч Сила
Полска, Ząbki
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
92.670 € PLN 425.000 PLN
Булдожер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Stalowa Wola
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се