Филтри -

Градежни машини CUMMINS

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини CUMMINS: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Пловен багер
Година 12/2022 Километража Сила 400 кс
Полска, Dębowa Kłoda
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Пловен багер
Година 2013 Километража Сила
Полска, Księżyno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
натоварувач со тркала CUMMINS 6CTA8.3 натоварувач со тркала CUMMINS 6CTA8.3 натоварувач со тркала CUMMINS 6CTA8.3
3
Контактирајте го продавачот
4.206 € PLN 19.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
нови машина за ивичници CUMMINS WTL6000A нови машина за ивичници CUMMINS WTL6000A нови машина за ивичници CUMMINS WTL6000A
3
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 66.180 €
Машина за ивичници
Година 01/2013 Километража Сила
Перу, Cercado de Lima
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Пловен багер
Година 02/2022 Километража Сила 400 кс
Полска, Dębowa Kłoda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се