Филтри -

Градежни машини CATERPILLAR од Украина

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

80 огласа: Градежни машини CATERPILLAR од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови телескопски багер CATERPILLAR DisCAV нови телескопски багер CATERPILLAR DisCAV
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски багер
Година 01/2023 Километража Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
25.833 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.833 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 2010 Километража 2412 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 9900 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Булдожер
Година 2011 Километража 11200 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2012 Километража 1450 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 14000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 10800 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2009 Километража 17800 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2002 Километража 30500 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2006 Километража 21500 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
159.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2013 Километража 12370 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
261 € UAH 11.000 UAH
Булдожер
Година 2006 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
261 € UAH 11.000 UAH
Булдожер
Година 2009 Километража 22000 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Висечко скеле
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
50.850 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража 7082 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3700 кг
Година 2007 Километража 11450 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.770 €
Грејдер
Брзина 40 км/ч
Година 2005 Километража 12600 м/ч Сила
Украина, Бровари
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2000 Километража 7875 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.420 €
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 10920 м/ч Сила
Украина, Красноїльськ
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.890 €
Мини натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.860 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 18000 м/ч Сила
Украина, Миколаїв
Контактирајте го продавачот
47.900 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 2606 м/ч Сила
Украина, м.Струмівка
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се