Филтри -

Градежни машини BUMAR од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BUMAR од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.530 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 1997 Километража 430000 м/ч Сила
Полска, Będzin
Контактирајте го продавачот
30.530 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 1995 Километража 223990 м/ч Сила
Полска, Będzin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.634 € PLN 35.000 PLN
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Носивост 10000 кг
Година 01/1984 Километража Сила
Полска, Złotów
возило со дигалка со корпа BUMAR P183 возило со дигалка со корпа BUMAR P183 возило со дигалка со корпа BUMAR P183
3
Контактирајте го продавачот
4.798 € PLN 22.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м Носивост 300 кг
Година 07/1998 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Bumar Модел DUT502 Висина на подигање 33 м
Година 1998 Километража 23000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
13.740 € PLN 63.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел PMT 0300 Висина на подигање 30 м
Година 1993 Километража Сила
Полска, Konin
автодигалка BUMAR DST 505 автодигалка BUMAR DST 505 автодигалка BUMAR DST 505
3
Контактирајте го продавачот
54.530 € PLN 250.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Tomaszów Mazowiecki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се