Филтри -

Градежни машини AMMANN од Словачка

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини AMMANN од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
540 € / месец Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
562 € / месец Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Словачка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2014 Километража 80 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2006 Километража 806 м/ч Сила
Словачка, Žilina
мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 770 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 553 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1954 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се