Филтри -

Градежни машини AMMANN од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMMANN од Шпанија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 9778 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
мини валјак за асфалт AMMANN AR65
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 48 м/ч Сила
Шпанија, Zaragoza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2003 Километража 4000 м/ч Сила
Шпанија, Benavente
валјак со гуми AMMANN AP240(2062) валјак со гуми AMMANN AP240(2062)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 3300 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
валјак со гуми AMMANN AP 240
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Валјак со гуми
Година 2008 Километража 3950 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се