Филтри -

Градежни машини AMMANN од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини AMMANN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
55.560 € PLN 249.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 330 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
55.560 € PLN 249.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 330 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2005 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
14.120 € PLN 63.500 PLN
Валјак за асфалт
Година 1995 Километража 2259 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
10.670 € PLN 48.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1465 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
10.010 € PLN 45.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
FIRMA INKO
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.560 € PLN 34.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 422 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
9.783 € PLN 44.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 251 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
FIRMA INKO
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.240 € PLN 109.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 5683 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
4.447 € PLN 20.000 PLN
Компактор
Година 2012 Километража 667 м/ч Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
63.810 € PLN 287.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 1912 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
46.250 € PLN 208.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Tuliszków
Контактирајте го продавачот
46.250 € PLN 208.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Tuliszków
Контактирајте го продавачот
46.250 € PLN 208.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 7371 м/ч Сила
Полска, Tuliszków
Контактирајте го продавачот
3.535 € PLN 15.900 PLN
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Niepołomice
Контактирајте го продавачот
57.590 € PLN 259.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 2908 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 4813 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
22.210 € PLN 99.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
асфалт павер со тркала AMMANN AFW350E
1
Контактирајте го продавачот
44.240 € PLN 199.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Łochów
асфалтна база AMMANN burner 14 MW gas/oil асфалтна база AMMANN burner 14 MW gas/oil
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2005 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2018 Километража Сила
Полска, Gdańsk
асфалтна база AMMANN asphalt mixing plant 240 t/h
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 1998 Километража Сила
Полска, Gdańsk
валјак за асфалт AMMANN AV110X
1
Контактирајте го продавачот
28.330 € PLN 127.400 PLN
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Wodzierady
нови мини валјак за асфалт AMMANN ARR 1575CI нови мини валјак за асфалт AMMANN ARR 1575CI нови мини валјак за асфалт AMMANN ARR 1575CI
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.790 € PLN 98.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Полска, Koniusza
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се