Филтри -

Градежни машини ABI од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини ABI од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
162.000 €
Машина за дупчење
Година 1994 Километража 8362 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
машина за набивање столбови ABI TM 14/17 V машина за набивање столбови ABI TM 14/17 V машина за набивање столбови ABI TM 14/17 V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 13500 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за набивање столбови ABI TM 14/17 VSL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 8374 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2007 Километража 9400 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
машина за набивање столбови ABI TM10/12,5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1995 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за набивање столбови ABI TM10/12,5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража 15100 м/ч Сила
Германија, Metten
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се