Филтри -

Возила со дигалки со корпа Socage

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

46 огласа: Возила со дигалки со корпа Socage

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел T320 Дофат на стрела 11 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2014 Километража 61722 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Марка на лифт Socage Модел DA 26 Висина на подигање 26 м
Година 07/2008 Километража Сила
Италија, Osimo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел ForSte 20D SPEED Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 19.8 м
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage
Година 2016 Километража Сила
Германија, Lampertheim
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел DA320 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.5 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 4340 км Сила
Италија, Aprilia
Контактирајте го продавачот
27.700 €
Носивост 225 кг Работна висина на подигање 20 м
Година 2012 Километража 95000 км Сила
Италија, Fano
возило со дигалка со корпа Socage возило со дигалка со корпа Socage возило со дигалка со корпа Socage
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 10 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2006 Километража 80000 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на лифт Socage Модел 14A Висина на подигање 13.5 м Дофат на стрела 7.2 м Работна висина на подигање 13.5 м
Година 12/2022 Километража 100 км Сила
Чехија, Louny
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Носивост 280 кг Марка на лифт Socage Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 30 м
Година 2015 Километража 8000 км Сила
Чехија, Česká Třebová
ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси IVECO Eurocargo 4x4 ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси IVECO Eurocargo 4x4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 280 кг Марка на лифт Socage Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел 37DJ Висина на подигање 37.3 м Дофат на стрела 21 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел DA324 Дофат на стрела 11 м Работна висина на подигање 24 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел А314 Висина на подигање 13.7 м Дофат на стрела 7.1 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 280 кг Марка на лифт Socage Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 18 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Socage Модел DA324 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
27.700 €
Носивост 225 кг Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2012 Километража 90000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Socage Модел S0_0009 Висина на подигање 17 м
Година 10/2008 Километража 157780 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел DA324 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 11 м Работна висина на подигање 24 м
Година 2016 Километража 37000 км Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Марка на лифт Socage Модел T418 Висина на подигање 18 м
Година 01/2016 Километража 57172 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Socage Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел 28D X-Factor Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 14.5 м
Година 2019 Километража 1600 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 225 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Socage Модел DA324 forSte Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Socage Модел ForSte 21DJ E Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 10 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Socage Модел A314 Висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 7.2 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи