Филтри -

Возила со дигалки со корпа Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

141 огласа: Возила со дигалки со корпа Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на лифт COMILEV Модел EN 150 TPC Висина на подигање 15 м
Година 02/2004 Километража 210742 км Сила
Франција, Chuzelles
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Марка на лифт Ruthmann Модел T 370 Висина на подигање 37 м
Година 07/2002 Километража 133000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на лифт Multitel Модел MTE 270 Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 16 м
Година 2020 Километража 9000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Марка на лифт Multitel
Година 2002 Километража 228000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Модел MKG HMK 601 HPA4LK
Година 09/2020 Километража 3952 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Ruthmann Модел STEIGER TBR 260 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 17 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04-27 Километража 228000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Носивост 350 кг Марка на лифт Ruthmann Модел T420 Висина на подигање 42 м
Година 2001 Километража 43154 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Марка на лифт WUMAG Модел WT 170 Висина на подигање 17 м
Година 2004 Километража 358567 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.100 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Марка на лифт Ruthmann Модел Steiger K130 Висина на подигање 13 м
Година 2015 Километража 75300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Palfinger Модел P220B Висина на подигање 22 м
Година 2011 Километража 118679 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
50.920 € PLN 229.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Ruthmann Модел TB220 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 14 м Работна висина на подигање 22 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Bronto Skylift Модел 33-2T1 Висина на подигање 33 м Работна висина на подигање 33 м
Година 1990 Километража 778276 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
68.300 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Palfinger Модел WT 300 Дофат на стрела 19.5 м Работна висина на подигање 30 м
Година 2008 Километража 32955 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
68.300 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Palfinger Модел WT 300 Висина на подигање 30 м
Година 2008 Километража 32955 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Суспензија торзиона Марка на лифт Bison Модел TA-22 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 13 м Работна висина на подигање 22 м
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 2940 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 292000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
аукција 6.200 €
Носивост 5040 кг Марка на лифт Ruthmann Модел T220B Висина на подигање 22 м
Година 1989 Километража 804866 км Сила
Литванија, Trakai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 215 кг Евро Euro 5 Марка на лифт CMC Висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 54000 км Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Марка на лифт Ruthmann Работна висина на подигање 22.1 м
Година 2012 Километража 57500 км Сила
Холандија, Assen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Марка на лифт Ruthmann Модел T220.1 S12 Висина на подигање 19.5 м Работна висина на подигање 21.5 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Марка на лифт Ruthmann Модел TB270 Висина на подигање 27 м
Година 2012 Километража Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на лифт GSR Модел B230T Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 13.2 м Работна висина на подигање 23 м
Година 2016 Километража 47000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Марка на лифт Oil&Steel Модел 18E Висина на подигање 18 м
Година 2008 Километража 47289 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 280 кг Марка на лифт WUMAG Модел WT 170 Palfinger Дофат на стрела 11.7 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2007-01-01 Километража 38403 км Сила
Холандија, Wijchen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се