Филтри -

Возила со дигалки со корпа IVECO

Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

120 огласа: Возила со дигалки со корпа IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.150 € PLN 108.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 95500 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
34.620 € PLN 149.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MT202 Дофат на стрела 9.5 м Работна висина на подигање 20.2 м
Година 2013 Километража 92537 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.080 € PLN 125.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Работна висина на подигање 16.3 м
Година 2014 Километража 66628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел ForSte 20D SPEED Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 19.8 м
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Носивост 2100 кг Евро Euro 6 Висина на подигање 14 м Работна висина на подигање 14 м
Година 2016 Километража 204585 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
36.640 € PLN 158.700 PLN
Марка на лифт Time France Модел LT130TB Висина на подигање 13 м
Година 2015 Километража 65000 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
32.080 € PLN 138.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Работна висина на подигање 16.3 м
Година 2015 Километража 114198 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
30.000 € PLN 129.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт GSR Модел 179T Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2013 Километража 50986 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 22 м Работна висина на подигање 22 м
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 150 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Multitel Модел MTE270 Висина на подигање 26.7 м Дофат на стрела 11.2 м Работна висина на подигање 26.7 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 150 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Multitel Модел MXE200 Висина на подигање 19.8 м Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 19.8 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 06/2004 Километража 220000 км Сила
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
46.125 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Марка на лифт Multitel Модел HX 200 EX Висина на подигање 19.9 м
Година 2018 Километража 85000 км Сила
Обединето Кралство, Manchester, Greater Manchester
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 21 m Multitel MX210 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 21 m Multitel MX210 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 21 m Multitel MX210 boom lift bucket truck
3
Контактирајте го продавачот
39.930 € PLN 172.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX210 Дофат на стрела 13.5 м Работна висина на подигање 21 м
Година 2014 Километража 56000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
36.930 € PLN 159.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Comet Модел Eurosky 18/2/7.5 HQ Дофат на стрела 7.5 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2016 Километража 30237 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
25.380 € PLN 109.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел 160 alu/ds Дофат на стрела 10.2 м Работна висина на подигање 16.2 м
Година 2013 Километража 86000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел 28D X-Factor Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 14.5 м
Година 2019 Километража 1600 км Сила
Украина, Kyiv
возило со дигалка со корпа IVECO  Daily
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Multitel Модел ALU 160 DS Висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 10.2 м
Година 2011 Километража 60600 км Сила
Украина, Kyiv
возило со дигалка со корпа IVECO Daily возило со дигалка со корпа IVECO Daily
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX200 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м
Година 2011 Километража 50341 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 225 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Socage Модел DA324 forSte Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Comet Модел 14 HQ JIB Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Socage Модел ForSte 21DJ E Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 10 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.560 € PLN 115.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Isoli Модел PT165 Висина на подигање 16.5 м
Година 2014 Километража 42700 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
137.400 € PLN 595.000 PLN
Марка на лифт Ruthmann Модел TB 270 Висина на подигање 27 м
Година 2014 Километража 69000 км Сила
Полска, K/Kielc
возило со дигалка со корпа IVECO возило со дигалка со корпа IVECO
2
Контактирајте го продавачот
27.450 € GBP 23.500 GBP
Носивост 370 кг Модел Ascendant ASCVM12 Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Претплати се