Филтри -

Висечки скелиња

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Висечки скелиња

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.692 € DKK 35.000 DKK
Носивост 2000 кг Висина на подигање 12 м
Година 2021 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 4.692 € DKK 35.000 DKK
Носивост 2000 кг
Година 2020 Километража Сила
Данска, Fyn
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.681 € DKK 20.000 DKK
Носивост 500 кг Висина на подигање 15 м
Година 2001 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 2.681 € DKK 20.000 DKK
Носивост 500 кг Висина на подигање 15 м
Година 2007 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 2.681 € DKK 20.000 DKK
Носивост 500 кг Висина на подигање 15 м
Година 2002 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
аукција 10.050 € DKK 75.000 DKK
Носивост 2000 кг Висина на подигање 30 м
Година 2018 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 3.351 € DKK 25.000 DKK
Носивост 500 кг Висина на подигање 15 м
Година 2014 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 4.021 € DKK 30.000 DKK
Носивост 1300 кг Висина на подигање 15 м
Година 2013 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 4.021 € DKK 30.000 DKK
Носивост 1300 кг Висина на подигање 15 м
Година 2013 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 1.072 € DKK 8.000 DKK
Носивост 300 кг Висина на подигање 15 м
Година 2015 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 2.044 € DKK 15.250 DKK
Носивост 1100 кг Висина на подигање 15 м
Година 2008 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 2.714 € DKK 20.250 DKK
Носивост 1400 кг Висина на подигање 15 м
Година 2007 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 4.692 € DKK 35.000 DKK
Носивост 2700 кг Висина на подигање 24 м
Година 2011 Километража Сила
Данска, Midtjylland
висечко скеле Geda 200Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 2 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
висечко скеле Geda 200Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 2 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 40 м
Година 2010 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
ново висечко скеле PT ALBA 1800FA/B ново висечко скеле PT ALBA 1800FA/B ново висечко скеле PT ALBA 1800FA/B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Висина на подигање 120 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Словенија, Sežana
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 2200 кг Висина на подигање 20 м
Година 1996 Километража Сила
Бугарија, Elin Pelin
Контактирајте го продавачот
27.200 € PLN 115.900 PLN
Носивост 2000 кг Висина на подигање 16 м Стапка на брзина 12 м/мин
Година 2011 Километража Сила
Полска, Rokiciny
висечко скеле Geda 200Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 2 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 40 м
Година 2001 Километража Сила
Белгија, On – Marche-en-Famenne
висечко скеле BQ строительный подьёмник с частотным управлением(средняя скорость) висечко скеле BQ строительный подьёмник с частотным управлением(средняя скорость)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 450 м
Година Километража Сила
Узбекистан
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се