Филтри -

Телескопски дигалки

Резултати од пребарување: 785 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

785 огласа: Телескопски дигалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.770 € PLN 154.000 PLN
Носивост 2500 кг Работна висина на подигање 5.85 м
Година 2016 Километража 4168 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7.55 м
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Данска, Skive
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.480 € PLN 269.000 PLN
Носивост 450 кг Висина на подигање 20.1 м Дофат на стрела 17.41 м Работна висина на подигање 22.1 м
Година 2021 Километража 336 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
22.990 € PLN 99.000 PLN
Носивост 230 кг Висина на подигање 18.11 м Работна висина на подигање 20.11 м
Година 2008 Километража 2371 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Носивост 270 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Работна висина на подигање 30 м
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Носивост 250 кг Висина на подигање 18 м Работна брзина 30 км/ч Работна висина на подигање 20 м
Година 2000 Километража 5780 м/ч Сила
Шпанија, Gandia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 16 м Работна висина на подигање 18 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 14 м Работна висина на подигање 16 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Носивост 3500 кг Висина на подигање 6 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 517 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Висина на подигање 14 м
Година 2000 Километража 5652 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
20.111 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 5571 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг
Година 2009 Километража 3130 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
24.200 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 23.3 м Работна брзина 5 км/ч Дофат на стрела 2.46 м Работна висина на подигање 22.6 м
Година 2008 Километража 2637 м/ч Сила
Романија, Galați
телескопска дигалка JLG 450AJ телескопска дигалка JLG 450AJ телескопска дигалка JLG 450AJ
3
Контактирајте го продавачот
17.615 € Без ДДВ
Носивост 250 кг Висина на подигање 15.8 м Дофат на стрела 7.3 м Работна висина на подигање 13.8 м
Година 2004 Километража 3800 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 28.21 м
Година 2011 Километража 3559 м/ч Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 28.21 м
Година 2013 Километража 2830 м/ч Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Година 2003 Километража 8200 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Година 1994 Километража 4962 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
20.860 € PLN 89.800 PLN
Носивост 230 кг Висина на подигање 16.02 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łaznowska Wola
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 33 м
Година 2006 Километража 2660 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2011 Километража 1157 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 28.21 м
Година 2019 Километража 3965 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Висина на подигање 21.3 м
Година 2002 Километража 213430 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2321 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 4330 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 785 огласа
Прикажи
Претплати се