Филтри -

Камиони-мешалки Volvo

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

115 огласа: Камиони-мешалки Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Носивост 24470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон FML
Година 2023 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2015-05-20 Километража 297408 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2015-05-27 Километража 375439 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³
Година 2015-05-12 Километража 296962 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2015-05-07 Километража 290408 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Носивост 26010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2016 Километража 250697 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Носивост 15840 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 06/2012 Километража 265563 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража 635000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 06/2005 Километража 251000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 673000 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Носивост 30470 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2011 Километража 366721 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Носивост 26010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2016 Километража 235928 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Intermix Модел на мешалка за бетон Putzmeister
Година 11/2016 Километража 225400 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 22950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2013-04 Километража 425000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 150000 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
аукција 7.800 € Без ДДВ
Носивост 15670 кг Евро Euro 1
Година 1995 Километража 347634 км Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на мешалка за бетон Stetter Модел на мешалка за бетон SWING
Година 2024 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
20.010 € SEK 230.000 SEK
Носивост 16390 кг Зафатнина 0.41 м³
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел на мешалка за бетон MSM
Година 2010-05-07 Километража 505900 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter Модел на мешалка за бетон AM9 FHC Резервоар за вода 500 л
Година 06/2016 Километража 295000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
аукција 8,70 € SEK 100 SEK
Носивост 21180 кг Марка на мешалка за бетон Stetter Модел на мешалка за бетон AM 9 FHCLL Резервоар за вода 9000 л
Година 2018 Километража 109950 км Сила
Шведска, Skellefteå
Контактирајте го продавачот
41.250 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 306403 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Носивост 35200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 191883 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Резервоар за вода 400 л
Година 2007 Километража 161156 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Носивост 35120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Mulder
Година 2017 Километража 194395 км Сила
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи