Натоварувач со тркала Caterpillar 960F

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 960F
натоварувач со тркала Caterpillar 960F
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 10
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 11
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 12
натоварувач со тркала Caterpillar 960F слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
27.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  960F
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  1995
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  WG38201
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1993 Полска, Lubartów
Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1997 Полска, Lubartów
Caterpillar 962H 39.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 962H 39.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 972K 48.000 € Натоварувач со тркала 2011 Полска, Lubartów
Zeppelin ZL12C цена на барање Натоварувач со тркала 1995 9315 м/ч Полска, Wielogłowy