Натоварувач со тркала Caterpillar 962H

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 962H
натоварувач со тркала Caterpillar 962H
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 10
натоварувач со тркала Caterpillar 962H слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
39.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  962H
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2008
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  NA36666
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 962H 39.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar CAT 906H цена на барање Натоварувач со тркала 2008 7080 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Caterpillar 902B 10.640 € Натоварувач со тркала 2007 11111 м/ч Полска, Mogilno
Caterpillar 972K 48.000 € Натоварувач со тркала 2011 Полска, Lubartów
Caterpillar 914G 21.200 € Натоварувач со тркала 2004 Полска, Lubartów