Филтри -

Натоварувачи со тркала XCMG

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

88 огласа: Натоварувачи со тркала XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 55.690 €
Носивост 5000 кг
Година 2018 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 2930 м Брзина 38 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5500 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3100 м Брзина 41 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража 4390 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.270 €
Носивост 6500 кг
Година 04/2022 Километража 200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.710 €
Носивост 5000 кг
Година 02/2022 Километража 200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.820 €
Година 2020 Километража 520 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала XCMG ZL50G в наявності
1
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 55.690 €
Година 2018 Километража Сила
Украина, Kyiv
натоварувач со тркала XCMG ZL50G
1
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 55.690 €
Година 2018 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022-09-10 Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
19.700 US$ EUR ≈ 18.600 €
Носивост 5000 кг Висина за истовар 5.4 м Брзина 38 км/ч
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.160 €
Носивост 3000 кг Висина за истовар 4.87 м Брзина 22 км/ч
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
натоварувач со тркала XCMG ZL50G натоварувач со тркала XCMG ZL50G
2
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 55.690 €
Година 2018 Километража 1838 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.130 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Брзина 38 км/ч
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.1 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.1 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 2930 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 2930 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
38.680 € PLN 179.000 PLN
Година 2007 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.860 €
Носивост 6000 кг Висина за истовар 5.55 м
Година 2018 Километража 100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.8 м
Година 2022 Километража 960 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.100 US$ EUR ≈ 17.090 €
Носивост 5000 кг Висина за истовар 5.51 м Брзина 38 км/ч
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.160 €
Носивост 3000 кг Висина за истовар 4.87 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.760 €
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.5 м
Година 2021 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се