Натоварувач со тркала Caterpillar 950F II

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
27.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  950F II
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  1997
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  NW34130
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 960F 27.000 € Натоварувач со тркала 1995 Полска, Lubartów
Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1993 Полска, Lubartów
Caterpillar 950B 29.000 € Натоварувач со тркала 1986 Полска, Lubartów
Liebherr L 574 25.000 € Натоварувач со тркала 1998 Полска, Jordanow