Натоварувач со тркала Caterpillar 972K

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 972K
натоварувач со тркала Caterpillar 972K
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 10
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 11
натоварувач со тркала Caterpillar 972K слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
48.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  972K
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2011
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  VJ30823
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 962H 46.050 € Натоварувач со тркала 2011 14100 км Полска, K/Kielc
Caterpillar 906H 30.000 € Натоварувач со тркала 2011 3355 м/ч Полска, Sochaczew
Caterpillar 972K цена на барање Натоварувач со тркала 2011 15370 м/ч Полска, Chojnów
Caterpillar 966K 73.590 € Натоварувач со тркала 2011 17000 км Полска, Gdańsk
Caterpillar 962H 39.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów