Натоварувач со тркала Caterpillar 950F II

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 10
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 11
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 12
натоварувач со тркала Caterpillar 950F II слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
27.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  950F II
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  1993
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  WL37751
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1997 Полска, Lubartów
Caterpillar 914G 21.200 € Натоварувач со тркала 2004 Полска, Lubartów
Caterpillar 962H 39.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 962H 39.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 972K 48.000 € Натоварувач со тркала 2011 Полска, Lubartów
Caterpillar 950B 29.000 € Натоварувач со тркала 1986 Полска, Lubartów