Натоварувач со тркала Caterpillar 914G

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 914G
натоварувач со тркала Caterpillar 914G
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 10
натоварувач со тркала Caterpillar 914G слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
21.200 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  914G
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2004
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  KA34841
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 950G 43.000 € Натоварувач со тркала 2004 12000 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 908 цена на барање Натоварувач со тркала 2005 Полска, Baćkowice
Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1993 Полска, Lubartów
Caterpillar 950G 45.120 € Натоварувач со тркала 2003 15707 м/ч Полска, KUNÓW
Caterpillar 950G цена на барање Натоварувач со тркала 2003 11368 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Caterpillar 908 15.040 € Натоварувач со тркала 2005 6000 м/ч Полска, Sulechow