Нови мини багер XCMG XE60GA

PDF
нови мини багер XCMG XE60GA
нови мини багер XCMG XE60GA
нови мини багер XCMG XE60GA слика 2
нови мини багер XCMG XE60GA слика 3
нови мини багер XCMG XE60GA слика 4
нови мини багер XCMG XE60GA слика 5
нови мини багер XCMG XE60GA слика 6
нови мини багер XCMG XE60GA слика 7
нови мини багер XCMG XE60GA слика 8
нови мини багер XCMG XE60GA слика 9
нови мини багер XCMG XE60GA слика 10
нови мини багер XCMG XE60GA слика 11
нови мини багер XCMG XE60GA слика 12
нови мини багер XCMG XE60GA слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
49.000 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
40.833,33 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  XCMG
Модел:  XE60GA
Тип:  мини багер
Година на производство:  2023
Локација:  Украина Київ
Датум на објавување:  вчера
Каталошки број на продавачот:  +380671800291
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Опис
Длабочина на копање:  3.8 м
Мотор
Марка:  Kubota
Сила:  35.9 kW (48.84 кс)
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  1 година
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Нови мини багер XCMG XE60GA

Украински
Новий міні-екскаватор XCMG.
У наявності.
За всіма питаннями телефонуйте або пишіть, будемо раді допомогти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

XCMG XE55DA 52.000 € Мини багер 2022 8 м/ч Украина